تورنمايشگاه چاپ آلمان DRUPA 2016

نمايشگاه چاپ آلمان مهمترين رويداد تجاري صنعت چاپ بوده و مرکز اصلي محصولات و خدمات از قبيل چاپ، محصولات چاپي، محصولات پس از چاپ، کاغذ، تجهيزات و مواد تبديل کاغذ، جوهر و مواد مصرفي، محصولات و خدمات نرم افزاري و ديگر موارد مربوط به صنعت چاپ مي باشد. با کمک تکنولوژي هاي مدرن و راه حل هاي جديد، نمايشگاه چاپ آلمان زمينه هايي مانند محصولات بسته بندي، چاپ، چاپ تکميلي، چاپ سبز و چاپ سه بعدي را پوشش مي دهد. نمايشگاه دروپا دوسلدورف از لحاظ اندازه، کستردگي و درخواست تمديدش يک رويداد خاص به شمار مي رود. و به دليل پيشنهادات زياد و برنامه 11 روزه براي پرينت خلاقانه و راهکار هاي ميان رسانه اي و تکنولوژيهاي آينده و کاربرد هاي صنعتي، مهم ترين رويداد بين المللي در صنعت پرينت محسوب مي شود.

تورنمايشگاه چاپ آلمان

نمايشگاه چاپ آلمان از لحاظ اندازه، کستردگي و درخواست تمديدش يک رويداد خاص به شمار مي رود. و به دليل پيشنهادات زياد و برنامه 11 روزه براي پرينت خلاقانه و راهکار هاي ميان رسانه اي و تکنولوژيهاي آينده و کاربرد هاي صنعتي، مهم ترين رويداد بين المللي در صنعت پرينت محسوب مي شود.

بيش از 120 غرفه از دروپا 2012، راهکار هاي خودشان را در زمينه پرينت و بسته بندي در دروپا 2016 ارائه خواهند داد. به علاوه براي مطبوعات تجاري بين المللي نشست خبري اي در 12 ماه مي برگزار خواهد شد که هدف بعدي دروپا در آن اعلام مي شود.

نگرش هاي دروپا براي آينده:

امروزه واضح است که دنياي فيزيکي و تکنولوژي همچون دنياي آنلاين و آفلاين در حال نزديک و نزديک تر شدن به يکديگر مي باشند. رويکرد آينده دروپا پيشنهادي براي تمام کساني است که در حال تجربه توسعه مرحله جديدي از صنعت چاپ مي باشند. نمايش ها و رويدادهاي پر شماري براي شما آماده خواهد شد که شما را وادار به فکر کردن در مورد راه حل هاي جديد مي نمايد و به دور نماهاي جديدي از شغلتان اشاره مي نمايد. بگذاريد از ايده هاي نو و راه هايي که زمين را به لرزه مي اندازند الهام بگيريد.

نکات جالب جديد براي توجه بيشترصنعت چاپ و رسانه در حال تغيير است. تکنولوژي هاي جديدي در حال توسعه هستند. نمايشگاه دروپا با تم هاي برجسته ي چاپ، پرينت کاربردي، بسته بندي محصولات، پرينت سه بعدي و پرينت سبز به اين تغييرات پاسخ داده و در حال بازگشايي گروه جديدي از بازديد کنندگان تحت عنوان هنر تکنولوژي و راهکار هاي جديد مي باشد.

314500 حرفه اي – 130 کشور – 79 درصد تصميم گيرنده مهم صنعت چاپ

نمايشگاه چاپ آلمان کيفيت و کميت را در کنار هم عرضه مي کند: مديريت برتر، تصميم گيرنده ها و بازديد کننده هاي تجاري از صنعت ها ي مختلف و گسترده ار دروپا بازديد مي نمايند.

نمايشگاه چاپ آلمان محل نمايش جهاني اين ابداعات است. دروپا مکاني است که در آن متخصصان آينده گراي صنعت نشر و چاپ و رسانه، شرکت هاي خلاق و نوآور را ملاقات مي کنند و با استراتژي هاي بصري ارتباط برقرار مي نمايند. پس نمايش هاي ويژه دروپا را از دست ندهيد.

مفهوم اثبات شده – چه چيزي دروپا را بسيار موفق مي کند:

کمپاني هاي خلاق و جوان از دروپا به عنوان سکو پرتابي استفاده مي نمايند تا وارد صنعت نشر بين المللي شوند.

غرفه داران دروپا مي توانند حضورشان را با افزايش نمايش ميزان خلاقيت طرح هاشان پر رنگ تر نمايند.

شروع خلاق به مهمي رهبران مارکت و بيزينس تکنولوژي هاي پيشرو است ولي همچنين کمپاني هاي جديد نرم افزار نيز به همان اهميت اند که DIP به ان ها نيز مي پردازد.

آينده 3000 متر مربعي:

نمايشگاه چاپ آلمان در7 سالن به 6 پارک موضوعي تقسيم شده که کمپاني ها مي توانند غرفه هاشان را در ابعاد 6 و 9 و 12 متر مربع ايجاد کنند.

طراحي دروپا به بازديد کننده ها اين امکان را مي دهد تا با راهنمايي ها به شرکت کننده هاي طوفاني دروپا برسند.

براي بازديد نمايشگاه چاپ آلمان ، بفرماييد از اين طرف !

سريع ترين ارتباطات، کوتاه ترين دسترسي ها و بهترين هتل ها و بهترين تور ليدر ها را پرزين سفر براي شما مهيا کرده است.براي پيوستن به تور نمايشگاه چاپ آلمان DRUPA 2016 دوسلدورف زمان را از دست ندهيد.